zavřít

Info o freeware adventuře 6 ženichů a 1 navíc

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na dnešní půlnoc načasovali Illusion Softworks uveřejnění tiskové zprávy odhalující detaily o nové marketingové adventuře 6 ženichů a 1 navíc.

Ta má být přímým pokračováním klasiky 7 dní a 7 nocí z roku 1994, která se všem tehdejším hráčům zapsala do paměti jednak svou lechtivou tématikou, mírně nelogickými hádankami (např. strkáním namočeného psa do zásuvky) nebo totální destrukcí tlačítek na myši při dosahování vrcholu s každou ze sedmi dívek.

    6 ženichů a 1 navíc počíná přesně tam, kde její předchůdce skončil. [...] Rozzuřený Smiht nakládá Vencu do své limuzíny a na cestě do Teplého Týnce, nového domova Smihtovic klanu (kam odebrali se skrýt svou hanbu) svěřuje Vencovi nový úkol. Je nutno zachránit padlou čest všech sedmi dívek poskvrněnou jednak podlehnutím muži nevalné pověsti, jednak svobodným mateřstvím, a obstarat jim všem životního partnera. Motivací pro Vencu tentokrát není tučná odměna ani sázka, nýbrž záchrana holého života – Smiht je muž nelítostných osobních i pracovních postupů.


nové obrázkykompletní galerie
    Hráč se tedy ocitá v Teplém Týnci, typickém českém maloměstě, se všemi jeho typickými a netypickými postavami – od faráře přes homosexuálního výčepního až po úchylné individuum v sexshopu. [...] 6 ženichů a 1 navíc jsou tedy adventure hrou „staré školy“ – klasické obrazovky (oproti prvnímu dílu nikoli již ve VGA, nýbrž zpracované nádherným stylem poctivé ruční kresby s velkými detaily), mouse-click pohyb a akce postavy, pásový inventář se mohou na první, povrchní pohled zdát zastaralými, překonanými, avšak to by bylo příliš krátkozraké hodnocení... [více]
Hru 6 ženichů a 1 navíc připravuje ve spolupráci s Illusion Softworks tým Enteron, který uspěl v minulých ročnících soutěže Becher Game. Zvláštností je, že hra bude od třetího čtvrtletí letošního roku šířena formou freeware, tzn. budete si ji moci zdarma stáhnout z internetu nebo nainstalovat z CD přiloh papírových časopisů. Těžko hádat, co k tomu Petra Vochozku vedlo - zdali jde jen o pěstování image firmy, předběžný kalkul s tím, že náklady by stejně převýšily maximální možný zisk z prodeje, nebo jestli se jedná o vyzkoušení nových vývojářů před tím, než se jim svěří nějaký větší AAA projekt - v každém případě to ale vypadá na chvályhodný počin, na nějž se všichni těšíme.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.