zavřít

Imperium Galactica III demo už v lednu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro všechny fanoušky, kteří netrpělivě čekají na již třetí pokračování serie vesmírných strategií - Imperium Galactica III: Genesis, máme dnes dobrou zprávu.

zdroj: Archiv

Nejen že všechno nasvědčuje tomu, že hra vyjde tak jak bylo oznámeno tj. v březnu 2002, ale navíc má tento měsíc vyjít hratelné demo. Nicméně do konce měsíce ještě pár dní zbývá a tak pro Vás máme alepoň čtyři nové obrázky přibližující atmosféru hry.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Méně radostnou novinkou je to, že hra se bude prodávat bez multiplayeru, Philos Entertaiment jeho podporu sice plánují, ale nezmiňují se o žádném konkrétním datu. Každopádně po uvedení IG3 do prodeje plánují ještě vyrobit datadisk s novými misemi a tak je šance, že právě zde by mohl být slíbený multiplayer obsažen.
zdroj: igz.it zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.