zavřít

IL-2 Sturmovik:Forgotten Battles v plamenech

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak to může dopadnout, když si v žáru emocí nedáte na Silvestra pozor a příliš vehementně se rozhodnete střílet rakety, znázorňují naše nové obrázky z dalšího leteckého simulátoru, který se Ubisoft chystá v novém roce vydat ;) Zatímco o Lock On: Modern Air Combat byla řeč níže, screenshoty, které vidíte v této zprávě, pocházejí z IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles.

Těžko říct, zda šlo v případě pádu He-111 o chybu pilota nebo neopatrnou či cílenou manipulaci se zbraněmi, nicméně je zřejmé, že muž, jenž zřítivší se stroj pilotoval, si užil pěkně horké chvilky.


nové obrázkykompletní galerie

IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles vám nabídne 30 nových typů letadel. Během bojů se však můžete setkat ještě s dalšími asi 23 typy strojů. Všechny letadla budou podle toho, v jakém ročním období poletíte, vybavena adekvátním maskováním. Jak víte z našich dřívějších zpráv, Forgotten Battles byl původně plánován jako datadisk. Nakonec tvůrci dospěli ale k tomu, že by bylo lepší udělat z něj samostatnou hru. I tak však bude Forgotten Battles obsahovat vše, co IL-2 Sturmovik - všechna letadla včetně těch, co byly přidány spolu s addony a mapy (prostě kromě single-player a multiplayer misí, a 3 SP offline kampaní).
zdroj: GameSpy

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.