zavřít

IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vznášet se v oblacích můžete mnoha různými způsoby a my vám dnes jeden z těch bezpečnějších způsobů rádi nabídneme.

V galerii k novému pokračování leteckého simulátoru, IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles, přibylo rovnou 28 nových ukázek, na kterých lze obdivovat i leckteré letecké manévry a kreace. Znalci jistě odhalí, že se na obrázkách mimo jiné předvádějí také modely BF-110, I-153, He-111H6, Me-210Ca-1 a další.


nové obrázkykompletní galerie

Původně plánovaná jako datadisk, nyní však plná hra, se zaměřuje na maďarskou a finskou kampaň. Čeká vás 20 single a 10 multi-playerových misí, přičemž si nechte zajít chuť na nějakou kompatibilitu při hraní přes Internet s hráči vlastnícími pouze původní IL-2 Sturmovik. Těšte se na 30 nových letadel, jejichž řízení budete moci detailně prozkoumat a také 23 dalších strojů, které se vám budou jakékoliv vaše snažení naopak překazit. Ve hře nebudou chybět ani pozemní nebo námořní jednotky. Některé z nich můžete také pozorovat na čerstvých screenshotech. IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles bude příští rok v únoru vydávat společnost Ubisoft.
zdroj: homepagefórum

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.