Icewind Dale II screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Icewind Dale II screenshoty

29. 4. 2002 11:59 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vedle Neverwinter Nights a The Elder Scrolls: Morrowind (první dojmy z betaverze publikujeme zítra!) vyjde během následujících dvou měsíců ještě jedna hra, na kterou se někdy zapomíná a která potěší všechny RPG pozitivní - Icewind Dale II od Black Isle Studios a Interplay.

Její oficiální stránky na této adrese byly během víkendu aktualizovány o šest nových screenshotů a tři vydařené artworky, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Icewind Dale II staví na základech hratelnosti prvního dílu a nabídne hráčům možnost zdokonalení bojových schopností a prožití dalších dobrodružství. Hra bude obsahovat širokou škálu nových zbraní, brnění a magických předmětů a najdete v ní i všechny kouzla z původního Icewind Dale a datadisku Heart of Winter. Ve druhém dílu navíc přibyde přes 50 nových kouzel jako Executioner's Eyes a Aegis, díky čemuž se bude celkový počet kouzel blížit třem stovkám. Více se o tomto RPG v isometrickém pohledu kamery dočtete v dřívějších novinkových článcích tady nebo tady, ke stažení je i pěkný trailer (5 MB).
zdroj: BluesNews Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články