zavřít

Icewind Dale II screenshoty

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vedle Neverwinter Nights a The Elder Scrolls: Morrowind (první dojmy z betaverze publikujeme zítra!) vyjde během následujících dvou měsíců ještě jedna hra, na kterou se někdy zapomíná a která potěší všechny RPG pozitivní - Icewind Dale II od Black Isle Studios a Interplay.

Její oficiální stránky na této adrese byly během víkendu aktualizovány o šest nových screenshotů a tři vydařené artworky, které si můžete prohlédnout v naší galerii.


další nové obrázky

Icewind Dale II staví na základech hratelnosti prvního dílu a nabídne hráčům možnost zdokonalení bojových schopností a prožití dalších dobrodružství. Hra bude obsahovat širokou škálu nových zbraní, brnění a magických předmětů a najdete v ní i všechny kouzla z původního Icewind Dale a datadisku Heart of Winter. Ve druhém dílu navíc přibyde přes 50 nových kouzel jako Executioner's Eyes a Aegis, díky čemuž se bude celkový počet kouzel blížit třem stovkám. Více se o tomto RPG v isometrickém pohledu kamery dočtete v dřívějších novinkových článcích tady nebo tady, ke stažení je i pěkný trailer (5 MB).
zdroj: BluesNews

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.