zavřít

Hry Grim Adventures of Billy & Mandy a Ant Bully

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nejen nové obrázky, ale i první podrobnosti o svých dvou nadcházejících projektech dnes odhalila společnost Midway.

Prvním, který vám představíme, je akční/dobrodružná bojovka s názvem Grim Adventures of Billy & Mandy. Sledujete-li kreslené seriály kanálu Cartoon Network, určitě vám postavičky Billyho, Mandy, Grima, Jacka ‘O Lanterna a dalších, budou více než povědomé. Hra vám nabídne dobrodružný, příběhem podpořený, singleplayerový mód (příp. kooperativní hru pro dva hráče) se čtyřiceti misemi odhalujícími postupně různé bonusy i nové postavičky. Dále se můžete těšit na tzv. Battle mód, v němž si až čtyři hráči vyberou svého zástupce z širokého výběru bizarních kreslených hrdinů, arénu a zbraně, nastaví parametry nadcházející bitvy a pak se pustí rovnou do akce, ze které může vyjít vítězně jen jeden. Herní prostředí bude odrazem míst známých z TV show a plně interaktivní. Kromě verze pro PC, bude k mání také verze pro PS2. K vydání titulu by mělo dojít na podzim.


Druhá hra patří do kategorie akčních adventur. Je vyvíjena pro PC, GC a PS2 a jmenuje se The Ant Bully. Stejného názvu je také nadcházející animovaný film společnosti Warner Bros. Pictures, což rozhodně není náhoda. Hra totiž vzniká na jeho motivy a zhruba ve stejné době, kdy se film dostane na plátna kin, také vyjde. K tomu by mělo dojít už v létě. Hráč zde zastane roli 10letého chlapce Lucase, který si vybíjí své frustrace na malých a v našem lidském měřítku bezmocných mravencích. Co čert ale nechtěl, jeden z mravenců je mocným kouzelníkem, který milého hocha zmenší do své velikosti, aby mu předvedl, že přežití ve světě hmyzu není žádná legrace.


Hráče tak čeká neuvěřitelné dobrodružství, během kterého se z malého surovce nakonec stane mravenčí hrdina. Jak už bylo naznačeno, jde o akčněji orientovanou hru, proto se v jejím rámci dostanete k různých zbraním. Naučíte se také používat telepatii pro komunikaci s ostatními mravenci. Herní svět bude plný nástrah a nepřátel. Dostanete se do konfliktu s vosami, termity i lidmi. Zbraně zkřížíte rovněž s pavouky, škvory, mouchami a dalšími breberami.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.