Hříchy a neřesti celebrit v simulaci 7 Sins
zdroj: tisková zpráva

Hříchy a neřesti celebrit v simulaci 7 Sins

18. 6. 2004 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Sedmi smrtelnými hříchy se nechali inspirovat vývojáři Monte Cristo a zrodil se tak nápad na akčně pojatou simulaci neustálého lidského snažení.

Hra 7 Sins vás zavede do Apple City, města ve kterém správné kontakty znamenají všechno. Dobré vztahy s vlivnými lidmi vás mohou posunout výš na společenském žebříčku nebo vám pomoci v budování kariéry - a přesně o to tady půjde. Hra bude rozdělena do 7mi kapitol (celkem 60 nelineárnách misí), přičemž každá z nich se má točit kolem tématiky jiného hříchu (lenost, chtíč, obžerství, chamtivost, závist, pomsta a marnivost).

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

V průběhu hraní budete muset komunikovat s ostatními postavami (manipulovat jimi), činit rozhodnutí, objevovat nové příležitosti a snažit se - jednoduše řečeno - vytřískat pro sebe ze všeho co nejvíc. Podle toho, jak se vám bude dařit pohybovat ve společnosti, budou se měnit i vaše indexy v několika oblastech (autorita, zdvořilost, smysl pro humor, sláva atd.) Kromě toho se budete muset poprat s několika zákeřnými slabostmi - strachem, násilím a vlastní sexualitou. Jak bude nová hra vypadat, předvádějí tyto zbrusu nové obrázky, které však obsahově trochu připomínají spíš jinou simulaci - Singles.
zdroj: 3DGamers

kate

Nejnovější články