zavřít

Hororový Silent Hill 2 brzy i pro PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes byla oficiálně ohlášena hororová akční adventura Silent Hill 2 od Konami i pro PC.

Dříve šlo o jednu z vlajkových her pro konzole od Sony, její druhé pokračování se dostalo i na Xbox, ale na osobních počítačích se poprvé objeví až nyní - v USA vychází 8.října a v Evropě 29.listopadu letošního roku. V naší galerii si můžete prohlédnout první strašidelné obrázky z PC verze hry:


nové obrázkykompletní galerie

A o co půjde? V roli Jamese se ze zvědavosti vydáte na tajemné místo Silent Hill, protože jste od své ženy dostali zašifrovaný dopis, ve kterém vás o to žádá. To, co by se na první pohled mohlo zdát jako pokus o romantickou chvilku po letech manželství, je však více než zábavou hororem - Jamesova manželka je totiž už tři roky mrtvá. V Silent Hill na vás samozřejmě nečeká nic dobrého, což vytušíte i z souvisejících screenshotů, které napovídají, že půjde o titul dosti podobný sérii Resident Evil. V temnotách a mlze budete muset s různými zbraněmi v ruce čelit desítce typů nepřátel. Autoři slibují dokonalé grafické zpracování, rozlišení až 1600x1200 a engine, detailně zobrazující všechny možné efekty, včetně těch počasí.

Hudba ve hře prý bude podporovat technologii Dolby 5.1 Surround a narozdíl od konzolovek má být systém ukládání čistě na hráči, tedy již žádné automatické savegame - chybět však nebude ani QuickSave. Ze své Xboxové předchůdkyně (obrázky) si Silent Hill 2 kromě příběhu a atmosféry vezme i dva scénáře - základní a Born From a Wish. Hra bude díky svému původu podporovat i všechny typy gamepadů a podobných ovládacích zařízení. Speciální "hot keys" umožní používat mnohem rychleji položky z inventáře a ve zvláštní sekci v menu si budete moci kdykoliv zpětně přehrát jakékoliv hrůzostrašné scénky, ke kterým jste se během hraní dostali.
zdroj: TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.