zavřít

Hororová akční adventura Nefandus

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pražská společnost Black Element Software již delší čas pracuje na své akční hororové adventuře s názvem Nefandus.

O ní jsme vás informovali již vloni, kdy se ještě jednalo hru s jiným pohledem kamery (tehdejší obrázek), ale po převzetí vydavatelských práv českou Cenegou se změnil koncept na tradiční tombraiderovku. Nefandus Vám nabídne hrdinu z půlky lidského, z půlky démona. Nechá Vás odhalit děsivá tajemství třímající v nitru matičky Země - hrůzy čekající pouze na příležitost, aby mohli být vysláni jejich temní služebníci, kteří by rozpoutali to pravé peklo.


Ve více než 70 levelech se budete ozbrojeni realistickými zbraněmi potýkat s neskutečnými nepřáteli. Neschováte se jim ani v opuštěných vesnicích, vojenských základnách, obležených středověkých městech, prokletých dolech, prostě nikde. Svět, který Vám Nefandus představí, si prý jen těžko dokážete představit. Vydání této hry bychom se podle tiskové zprávy měli dočkat někdy začátkem příštího roku.
zdroj: PR

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.