Hluboký vesmír Star Trek: Legacy
zdroj: tisková zpráva

Hluboký vesmír Star Trek: Legacy

11. 3. 2006 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Koncem ledna byl oficiálně oznámen vývoj nové hry pro PC a Xbox - Star Trek: Legacy, která vzniká na základě licence v dílnách společnosti Mad Doc Software.

Vydání tohoto strategicko-akčního sci-fi projektu očekáváme až v září, proto se nechte pozvat alespoň do naší galerie, kde jsou pro vás připraveny další tři nové obrázky. Jak jste se mohli odčíst už dříve, Star Trek: Legacy pojme časově všechna období známá z populární televizní série. Hráči budou na samém počátku hry vsazeni rovnou do kapitánského křesla jedné nejznámějších lodí Star Treku. Jako admirálové pak budou mít pod palcem veškeré následující dění.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Ovládání lodi by mělo být velmi jednoduché a intuitivní. Budete moci ovlivnit zbraně, řídit manévry a taktické přesuny a mnoho dalšího. Kdykoliv bude třeba, se budete moci přepnout do kterékoliv jiné lodě své flotily. Mimochodem vedle celé řady známých typů vám vývojáři chystají představit i některé dosud nevídané koráby. Každá třída lodí se bude od těch ostatních v mnoha ohledech (rychlost, odolnost štítů, adt) lišit. Souboje mají probíhat v reálném čase a prý to budou ty nejskvělejší a nejfilmovější akce, jaké jste kdy v souvislosti se Star Trekem viděli. Singleplayer je samozřejmostí, ale ochuzeni nebudete ani o multiplayer, kde si také budete moci zahrát kromě Federace i za Klingony, Romulany a Borgy. Zájemci se mohou pro podrobnosti o této hře obráztit na české fanstránky, kde mají z poslední doby hned několik rozhovorů.
zdroj: 3DGamers

korgull

Nejnovější články