zavřít

Heroes of Might & Magic V v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Začátkem roku 2006 by mělo dojít k rozšíření legendární značky Might and Magic, a to v podobě hry s názvem Heroes of Might and Magic V.

Do té doby je však ještě hodně daleko a tak vás snad potěší, že vám dnes můžeme nabídnout sadu prvních screenshotů z tohoto titulu. Jeho vývojem se zabývá známé studio Nival Interactive, které najdete podepsané i pod hrami jako jsou Blitzkrieg, Silent Storm nebo Etherlords.


Heroes of Might and Magic V má navázat na proslulou tahovou strategickou sérii s prvky RPG. Bude postavena na všem, co původní ságu tolik proslavilo. Přinese však zároveň i celou řadu novinek, včetně poutavého scénáře, rozmanitých a zajímavých frakcí, chybět nebude ani nová 3D grafika a těšit se prý můžete na revoluční taktický soubojový systém a kampaň založenou na příběhu.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.