zavřít

Heroes of Might & Magic v březnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší galerie dnes přibylo také několik nových obrázků z druhé (po Disciples II: Dark Prophecy, která se už zítra objeví v obchodech) nejočekávanější tahové fantasy strategie, Heroes of Might & Magic IV.

zdroj: Archiv

Skalní fanouškové této dnes už kultovní hry jistě vědí, že dojde k mnoha zásadním změnám, které se podepíší nejen na designu, což právě nové obrázky dokonale demonstrují, ale také na samotné hře.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Podle posledních informací bude Heroes of Might & Magic IV v Evropě vydána 23. března 2002. Doufejme, že jde už o konečné datum a nedojde k dalšímu odložení.
zdroj: ToTheGame zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.