zavřít

Heroes of Might&Magic IV artworky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tři nové artworky z připravované Heroes of Might & Magic 4 skýtají trochu jiný pohled na tuto isometrickou fantasy strategii, která má ve svém čtvrtém pokračování být oděna do úplně nového kabátku.

zdroj: Archiv


zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Překvapí nás nejen podstatně vylepšená grafika podporující rozlišení až 1280×960, ale také další nepřehlédnutelné drobnosti jako ovládací panel, rozvržení jednotek při bitvách i pozměněný herní systém. Jen škoda, že se hra neustále odkládá (původně měla být vydána letos v září, ale nedávno došlo k odkladu až na březen 2002), ale věřme, že je to ku prospěchu hry a jde už o odklad poslední.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.