zavřít

Harry Potter & Chamber of Secrets pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Invazi nových obrázků dnes zaznamenala galerie k připravovanému druhému pokračování série adventurních příběhů malého kouzelnického učně jménem Harry Potter.

Hra, kterou nyní mám na mysli, se jmenuje Harry Potter & the Chamber of Secrets a je inspirována stejnojmennou knížkou pro děti, která v našich zeměpisných šířkách nese název Harry Potter a Tajemná komnata.


nové obrázkykompletní galerie

Jak už asi mnozí vědí z našich dřívějších zpráv, chystají tento titul maníci z Electronic Arts už na letošní listopad a to pro všechny možné platformy od PC, přes PS, PS2, Xbox, GameCube, až po GBA a GBC. Celá tato hra je navržena ve 3D a malé i velké hráče čeká mnoho zajímavých dobrodružství v úžasném fantastickém prostředí plném kouzel. Chybět zde nebudou ani Harryho přátelé a spousta nezmarů, kterým bude třeba dát pořádně "na frak".
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.