zavřít

Harmonická spolupráce na Simon the Sorcerer 4

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Duo čerstvých screenshotů z chystané 3D adventury Simon the Sorcerer 4 dělá společnost tiskové zprávě, která pojednává o tom, jak bezvadně funguje spolupráce autorů původních her (Mike a Simon Woodroffe) s tvůrci čtyřky, německým studiem Silver Style Entertainment.

Ti samozřejmě oceňují jejich zkušenosti a hodnotnou zpětnou vazbu, když pravidelně konzultují celkový design, u nějž sdílejí totožnou vizi. Mike dohlíží především na příběh a grafiku, zatímco jeho bratr se zabývá hádankami a dialogy. Vzhledem k současné fázi vývoje (pre-beta) mají ještě dostatek času na zjednání případných náprav, jichž asi nebude tolik potřeba díky tomu, že designér Carsten Strehse ze Silver Style je velkým fanouškem minulých dílů Simona.

zdroj: AT

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.