zavřít

Harbinger a Mercedes World Racing gold

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

DreamCatcher dnes oznámil, že akční RPG ze sci-fi prostředí Harbinger od Silverback Entertainment je hotovo a chystá se jeho lisování.

Ve Spojených státech hra vyjde 25. února, oficiální termín pro Evropu zatím nebyl ohlášen. Celý příběh se odehrává na palubě ohromného vesmírného korábu a na výběr bude jedna ze tří postaviček (člověk, mimozemšťanka Culibine, robot Gladiator). V průběhu hry se samozřejmě setkáte jak s různorodými kreaturami, tak i s všemožnými futuristickými předměty a vynálezy. Očekávat bychom měli i hratelné demo, které je v plánu v horizontu několika málo dnů.

Dalším počinem, který se může zařadit do škatulky s nadpisem "dokončeno", jsou i závody Mercedes-Benz World Racing. Ve vozech od této slavné automobilky si projedete více než padesát tratí a pokud vás zajímá výčet všech 109 modelů, které se ve hře objeví, mrkněte se na tento seznam. Mercedes-Benz World Racing, který byl vyvíjen v úzké spolupráci s designéry skutečných aut, poběží na 3D engine Landscape a co všechno tato technologie dokáže můžete omrknout na sadě dřívějších obrázků nebo videoukázkách. Na Xboxu se hra objeví již 28. února, PC verze by měla následovat někdy v průběhu března.

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.