zavřít

Genesis Rising odložena na začátek 2007

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Dreamcatcher vypustila nejen balík nových ukázek z nadcházející vesmírné strategické hry s prvky RPG od Metamorf Studios - Genesis Rising, ale také informaci, že vydání hry se posouvá z letošního podzimu na začátek příštího roku.

zdroj: Archiv

Důvody jsme se nedozvěděli.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Genesis Rising: The Universal Crusade hráče zavede do tajemného futuristického světa, kde se praktikuje výroba organických strojů s využitím genetického inženýrství. Vy sami budete moci velet celé flotile takto vyrobených vesmírných lodí, ve jménu snahy o získání poslední galaxie, kterou lidstvo ještě nezískalo. Své koráby budete moci za běhu vylepšovat pomocí DNA, přičemž celou proměnu bude možné sledovat v reálném čase.
zdroj: Firingsquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.