zavřít

Galerie moderní války v Supreme Commander

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chris Taylor spolu s Gas Powered Games ví, jak člověka posadit na zadek.

Nebo zvednout ze židle. Stačí totiž, když vypustí do světa nějaké materiály z jimi připravované megalomanské RTS Supreme Commander. Dneska tu máme várku screenshotů, kterých je pouze pět, ale každému skeptikovi zase na nějakou dobu zavřou ústa. Na většině obrázků je k vidění "pouze" pár desítek jednotek, ale jiný předvádí přesně to, co vývojáři slibují - tedy masivní bitvu. Nechce se mi to počítat, ale odhadem tam ta stovka tanků určitě bude.


Ukázky mimoto hezky demonstrují variabilitu herního prostředí. Jednou to je rudá vyprahlá planina jako na Marsu, podruhé klasická poušť, na následujícím screenshotu jede jednotka tanků po ledové pustině a nechybí ani panoramata z travnatých bojišť. Jediné, co někomu možná bude kazit dojem, je poměrně plastická grafika. Na druhou stranu, všechny záběry (nejen) těch bitevních vřav jsou zatraceně efektní (zejména to silové pole na rudé planetě vypadá pěkně) a akční, takže není důvod si stěžovat. Minimálně proto, že to je něco jiného, než ostatní tuctové RTS. A jestli to bude mít i nějaké pozemské HW nároky, se dozvíme nejpozději v březnu 2007.
zdroj: GameStar

moolker

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.