zavřít

Ford Focus z Colin McRae Rally 3

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stále je ještě příliš brzo na to, aby nám Codemasters předvedli první screenshoty přímo z hraní Colin McRae Rally 3, takže musíte vzít zavděk třemi obrázky automobilu Ford Focus.

zdroj: Archiv

Jeho autentická RS World Rally verze obsažená v Colinovi trojce se bude podle slov producenta hry skládat z 13 tisíc polygonů, což je 16x (!) víc, než měl model tohoto vozidla ve druhém dílu hry.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Datum vydání Colin McRae Rally 3 je prozatím stanoveno na druhou polovinu příštího roku. Recenzi druhého dílu této závodní gamesky, která stále hraje prim mezi podobnými rallye (uvidíme, jak dopadne Rally Trophy v recenzi od Leona za pár dnů), nabízíme k přečtení zde.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.