zavřít

Flight Simulator: A Century of Flight obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před pár dny jsme vám přinesli informace o novém leteckém simulátoru od Microsoftu - Flight Simulator: A Century of Flight, který má být zároveň jakýmsi oslavným dílkem ku příležitosti výročí 20 let tvorby a zdokonalování leteckých simulátorů v této společnosti.

Dnes vám můžeme nabídnout několik dalších ukázek okřídlených stařečků ve slušném rozlišení a poukázat na spuštění oficiálních stránek titulu.


nové obrázkykompletní galerie

Flight Simulator: A Century of Flight by měl být vydán již letos v červenci, tedy právě v době, kdy si celý svět připravuje na oslavy výročí 100 let od vzletu prvního motorem poháněného stroje. Hra bude vybavena pro příznivce letectví jistě velice zajímavými interaktivními multimédii, kde se dozvíte mnohé užitečné informace o historii tohoto odvětví, o významných letadlech i jejich neméně významných pilotech. Více se fanoušci simulátorů dozví v rozhovoru na C&VG.
zdroj: gameinfowire

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.