zavřít

Fire Warrior - nová FPS z Warhammeru 40k

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Kuju (tvůrci např.

zdroj: Archiv Microsoft Train Simulatoru) a vydavatelská společnost THQ v noci na dnešek oznámili společnou tvorbu nové first-person střílečky, zasazené do známého futuristického/fantasy světa Warhammer 40 000. Games Workshop se zatím prosadili spíše jako vydavatel stolních RPGček a třeba v případě tvorby MMORPG/strategie Warhammer Online také raději práce přenechali studiu Climax a působí zde opět jen jako konzultanti.

Čerstvě ohlášená FPS ponese jméno Fire Warrior a podle viceprezidenta THQ Tima Walshe má být mnohem více než obyčejnou akcí. Během několika misí vás prý vtáhne do strhujícího příběhu, který se neodehrává ani ve vašich nejhorších nočních můrách. Ačkoliv povídání okolo každé hry zní poměrně zajímavě, pravdou zůstává že první obrázky z Fire Warriora jsou docela průměrné. Uvidíme, jak budou vypadat ty další a co podrobnějšího se o celé hře v budoucnu dozvíme. Fire Warrior by měl vyjít v létě 2003 a to jak ve verzi pro osobní počítače, tak pro konzoli PlayStation 2.

zdroj: WorthPlaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.