Fire Department - šéfem hasičského sboru
zdroj: tisková zpráva

Fire Department - šéfem hasičského sboru

17. 4. 2003 23:23 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Titul, jehož datum vydání - červen 2003 - dnes oznámila společnost Monte Cristo, jsme vám představili již jednou, a to v prosinci loňského roku.

Tehdy se ještě jmenoval Fire Department. Nyní však tento projekt z prostředí šlehajících plamenů nese název Fire Chief a vy dnes můžete v naší galerii obdivovat několik nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Fire Chief bude taktickou, na misích založenou hrou. Hráči se zde ujmou role velitele specializované jednotky hasičského sboru, se kterou se bude pouštět do nesčetných dobrodružství zasazeném do realistického prostředí. Na rozhodnutí nebudete mít stejně jako skuteční velitelé takových sborů příliš času. Budete muset být rázní, když budete konat pod tlakem a pokusit se nepromarnit žádný život či minimalizovat ztráty na majetku. Budete bojovat se živlem v jeho nejrůznějších podobách a do cesty se vám bude plést kde co.

Fire Chief bude vybaven 10 misemi o 34 úrovních. Setkáte se s lesními požáry, požáry skladišť i benzínových pump. Tvůrci pro vás připravují šest různých pozic v rámci sboru - klasické hasiče, kteří se snaží o zmírnění plamenů a překonávají různé překážky pomocí sekery; zdravotníky, kteří dopravují oběti pryč od ohně; technické pracovníky, kteří zavírají plynové ventily a vůbec mají na starosti všechny další mechanické záležitosti; speciální komando, které proniká do těch nejnebezpečnějších míst; specialisty v ochranných oblecích a také specialisty na vyprošťování. Co byste to však byli za záchranný hasičský sbor bez pořádných hasičských vozů a další potřebné techniky. Ani nic z toho ve hře nebude samozřejmě chybět. Monte Cristo na Fire Chief spolupracuje s mezinárodním konzultantem, který má zkušenosti se skutečnými požáry a dramatickými situacemi spadajícími pod kompetenci těchto sborů.

korgull

Nejnovější články