zavřít

Far West - pohlednice z Divokého západu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do naší redakce dnes odpoledne dorazil poštovní holub s nevelkou zásilkou, která v sobě skrývala tři pohlednice z Divokého západu.

zdroj: Archiv

Konkrétně šlo o ukázky z nové budovatelské strategie Far West od JoWoodu, která by měla realisticky simulovat život kovbojů včetně několika akčních prvků, kterými by mohl být třeba souboj o místní krásku v zakouřeném baru nebo honičky na koních, což asi každý filmový divák zná z nejrůznějších westernů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Při srovnání těchto screenshotů s těmi předchozími, které spatřily světlo světa při ohlášení hry v prosinci, se Far West nedá upřít jistý pokrok k lepšímu. Pokud vás tato netradiční hra naplánovaná na polovinu roku 2002 zaujala, máme pro vás přichystáno ještě čtyřminutové video (10 MB).
zdroj: JoWood zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.