zavřít

Fair Strike - vzdušný útok proti terorismu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes se poprvé můžete podívat v naší galerii, jak mají vypadat vodní plochy v chystaném bojovém simulátoru helikoptér Fair Strike.

Vydávat jej bude ruská společnost Buka Entertainment a na jeho vývoji pracuje studio G5 Software, které možná ve vaší paměti utkvělo díky arkádové helikoptérové střílečce Red Shark. Fair Strike se má ve čtyřech singleplayerových kampaních situovaných do současnosti zabývat bojem proti terorismu, a to v různých světových lokalitách. Při plnění úkolů vám pomohou i pozemní jednotky a válečné lodě. Součástí hry bude též multiplayer, zatím se ale mluví pouze o modech Deathmatch a Capture the Flag. Fair Strike vlétne na monitory našich počítačů pravděpodobně koncem příštího roku.
zdroj: Avault

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.