zavřít

Etherlords II, Ace of Angels, SW: KotOR

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nival Interactive a Strategy First opět poodhalili roušku svému novému titulu, jenž má být pokračováním oblíbené tahové strategie s názvem Etherlords a vypustili pár nových obrázků zobrazujících mj.

i některé zatím nevídané kreatury. V Etherlords II můžete čekat více než jen grafické vylepšení. Tvůrci svůj nový projekt posouvají také v rámci žánrů - hra bude nyní více zaměřena na prvky RPG a větší důraz je kladen také na samotný děj. Těšit se můžete i na další novinky (viz tato zpráva). Etherlords II mají vyjít v polovině roku 2003.

    


Etherlords II galerie  ||  Ace of Angels galerie  ||  SW: KotOR galerie

Trochu temně a tajemně působí galerie u vesmírného masivně multiplayerového online bojového simulátoru Ace of Angels od Flying Rock Enterprises. I z této připravované hry k nám dnes dorazila nová sada obrázků. V Ace of Angels si bude hráč moci vybudovat vesmírnou základnu, vytvářet spojenectví s jinými hráči nebo s nimi vést války, bránit své území a dobývat nová. Děj hry je zasazen do 26. století, což doufejme není plánovaný termín vydání.

I další screenshoty nás vezmou na výlet do vesmíru. Jsou pořízeny z připravované RPG Star Wars: Knights of the Old Republic vycházející z kultovní série Hvězdných válek. Bioware Corp. spolu s Lucas Arts chystají tento projekt pro PC i Xbox, přičemž se mají obě tyto verze v určitých záležitostech v závislosti na specifických vlastnostech obou platforem lišit. Vydat by jej měli v průběhu první poloviny příštího roku. Více se dozvíte např. v této starší zprávě.
zdroj: homepageWorthplaying, PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.