zavřít

Erotická akční adventura Lula 3D

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A nyní trochu erotiky.

Ti mladší čtenáři tento článek poslušně přeskočí a budou si hezky číst až zprávy následující. CDV připravuje svou novou akční adventuru s názvem Lula 3D. Někteří otřelejší jedinci možná znají jiné podobné eroticky laděné hry s touto dnes již velmi známou hrdinkou svého oboru: Wet - The Sexy Empire, což byla simulace podnikání v erotické oblasti; anebo Wet Attack - The Empire cums back, která kombinovala hned tři herní žánry (akci, ekonomickou simulaci a adventuru).


další nové obrázky

Lula 3D je stavěna na Vulpine Vision Engine. Ten Vám prý nabídne vysokou 3D kvalitu, realistické a velmi detailně provedené postavy i prostředí. Lula, velice atraktivní producentka erotických filmů, se tentokrát vydá pronásledovat únosce jejích tří nejlepších porno hvězd. A právě Vy jí v tom někdy během druhé poloviny roku 2003, kdy má být hra vydána, můžete pomoci. Slavnou hrdinku si můžete prohlédnout také v naší galerii, doufejme, že to dopadne lépe, než loňská slátanina s názvem Erotica Island.
zdroj: CDV

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.