Enigma: Rising Tide s dalekohledem v ruce
zdroj: Archiv

Enigma: Rising Tide s dalekohledem v ruce

2. 7. 2002 17:31 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Možná trochu jako šmírák si budete připadat, když se podíváte na nové přírůstky do galerie k připravované masivně multiplayerové online hře Enigma: Rising Tide.

Jde o první dílo společnosti Tesseraction Games, kteří se tak pokusí ještě v rámci tohoto roku prorazit na herní trh. Tito vývojáři navíc už mají poměrně jasno i do let budoucích. Na jejich stránkách se např. můžete dočíst, že kromě Enigmy, již plánují pro rok 2004 další MMOG titul s názvem Earth's Edge a na rok 2006 připravují jakousi další, blíže nespecifikovanou hru - The Driver.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Enigma: Rising Tide inspirovaná událostmi 2. světové války se zaměřuje především na námořní bitvy. Prostředkem k dosažení cílů se stanou nejrůznější křižníky, ponorky a další válečná plavidla. Časem budou k dispozici také letadla. Enigma nabízí vyžití v alternetivním virtuálním světě, kde se se svými strategickými schopnostnmi budete moci postavit stovkám dalších podobných nadšenců. Jak už je v dnešní době samozřejmostí, i Tesseraction Games se snaží o co nejrealističtější provedení, takže se můžete těšit nejen na střídání dne a noci, ale také na téměř dokonalou fyziku a změny počasí.
zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články