zavřít

Elite Warriors: Vietnam - opět do džungle

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost nFusion Interactive zahájila provoz nových oficiálních stránek jejího nadcházejícího projektu s názvem Elite: Warriors: Vietnam.

Díky tomu se z této válečné střílečky do naší galerie dostala sada úplně nových ukázek. Elite Warriors: Vietnam vypráví o speciálních jednotkách, které měly během války ve Vietnamu na starost ty nejnáročnější a nejtajnější úkoly - tzv. Studies and Operations Group. Jejich jádro tvořily americké Zelené barety.


nové obrázkykompletní galerie

Hráč Elite Warriors bude mít možnost si vyzkoušet, jaké to je, pronikat coby velitel jednotky SOG hluboko za nepřátelskou linii a neustále mít v patách silnou přesilu nepřátel dychtících po krvi vetřelců. V repertoáru vašich úkolů budou mise za záchranu sestřelených pilotů, přepadávání konvojů, zajímání válečných zajatců, odhalování cílů pro letecké síly, apod. Kamera bude umožňovat tři různé verze nastavení - first-person, third-person a přiblížené pro lepší zacílení při střelbě. Hra obsahuje kampaň o osmi abnormálně rozsáhlých misích, které pomáhal vytvořit major John L. Plaster. Těšit se můžete rovněž na multiplayer s několika herními módy - deathmatch, team deathmatch a kooperativní hra.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.