zavřít

Editor z Cossacks: The Art of War

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dalších několik obrázků z očekávaného addonu Cossacks: The Art of War, který je už v Německu v prodeji, ale v jiných státech se začne distribuovat až později (Francie - 23.11.2001, USA a Velká Británie - 1.čtvrtletí 2002), je zde.

zdroj: Archiv

Jde o datadisk navazující na Cossacks: European Wars, historickou strategii inspirovanou populárními Age of Empires. Zde máme sadu obrázků, na nichž si můžete prohlédnout přiložený editor hry:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Asi před měsícem jsme Vám nabídli i hratelnou demoverzi The Art of War, která nabídla k vyzkoušení některé novinky, které se ve hře oproti původním Cossacks vyskytují. zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.