Eastside Hockey Manager s českou Extraligou
zdroj: tisková zpráva

Eastside Hockey Manager s českou Extraligou

9. 4. 2004 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Společnost CD Projekt oznámila získání práv k hokejovému manažeru Eastside Hockey Manager, který u nás vyjde v kompletní české verzi a bude obsahovat Tipsport Extraligu, ČP play-off a slovenskou ST Extraligu se skutečnými názvy klubů, jmény hráčů i logy.

Fanoušky a znalce oboru také nepochybně potěší zpráva, že za tímto projektem nestojí nikdo menší nežli firma Sports Interactive, která je známá díky své sérii fotbalových manažerů Championship Manager.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

    Převezměte plnou kontrolu nad vaším oblíbeným hokejovým týmem nebo jedním ze stovek dalších. Vytvořte si vlastní sestavu výměnou hráčů či draftem nadějných nováčků a doveďte svůj tým k vítězství a slávě. Vytvořte schéma tréninků, zvolte správnou taktiku, vyjednejte výhodné smlouvy a objevte nadějné hráče v hokejových týmech po celém světe. Nesmíte zapomenout i na interakci s vlastními hráči a jednání s médii, fanoušky a sponzory. Detailní herní rozhraní vám umožní sledovat zápasy ve formě komentáře a detailních statistik. Na základě těch pak můžete podrobně prostudovat výkon vašeho týmu.
V Eastside Hockey Manageru se má objevit 20 různých lig a turnajů s databází více než 1000 týmů a 10 000 hráčů a pomocného týmového personálu. O každém hráči budete moci získat ty nejpodrobnější informace (fyzické i duševní vlastnosti), díky kterým si uděláte snadněji obrázek o jeho možném chování v průběhu zápasu. Domovskou stránku hry od CD Projektu najdete tady, v naší galerii si můžete prohlédnout šest obrázků z lokalizované verze. Eastside Hockey Manager CZ má vyjít v červenci 2004 (předobjednávka za 899 Kč z GameShopu). Mimochodem, CD Projekt uzavřel smlouvu se společností TESCO Stores ČR, a. s. a nově bude své výrobky prodávat i v tomto obchodním řetězci.
zdroj: CD Projekt

kate

Nejnovější články