E3 - Star Wars Galaxies expandují na konzole
zdroj: tisková zpráva

E3 - Star Wars Galaxies expandují na konzole

21. 5. 2002 14:28 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

LucasArts na další tiskové konferenci v Kalifornii oznámili, že MMORPG Galaxies ze světa Hvězdných válek vyvíjené externě ve společnosti Verant bude několik týdnů po vydání na PC dostupné i pro konzole PlayStation 2 a Xbox.

Další novinkou je oznámení oficiálního názvu hry, který nyní zní Star Wars Galaxies: An Empire Divided. K této příležitosti se na homepage hry objevila třináctka nových screenshotů a modelů. Celá tisková zpráva je k dispozici zde.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Galaxies budou první MMORPG ze světa Star Wars. Vysoké investice Sony a zaujetí LucasArts i zájem fanoušků vypovídají o tom, že pravděpodobně půjde o velmi propracovanou hru. První krok k onlinovkám udělal svět Hvězdných válek poměrně nedávno, kdy vyšel Jedi Knight 2: Jedi Outcast. Galaxies ale budou něco úplně jiného - rozsáhlý svět se stovkami lokací, desítkami planet (každá o rozloze, která se prý rovná celkovému obsahu online her jako EverQuest nebo Ultima Online v kilometrech čtverečních), spoustou velkých měst, hvězdných přístavů apod. Více informací o hře včetně traileru z loňské výstavy E3 najdete tady.

levis

Nejnovější články