zavřít

E3 - Star Wars Galaxies expandují na konzole

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

LucasArts na další tiskové konferenci v Kalifornii oznámili, že MMORPG Galaxies ze světa Hvězdných válek vyvíjené externě ve společnosti Verant bude několik týdnů po vydání na PC dostupné i pro konzole PlayStation 2 a Xbox.

zdroj: Archiv

Další novinkou je oznámení oficiálního názvu hry, který nyní zní Star Wars Galaxies: An Empire Divided. K této příležitosti se na homepage hry objevila třináctka nových screenshotů a modelů. Celá tisková zpráva je k dispozici zde.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Galaxies budou první MMORPG ze světa Star Wars. Vysoké investice Sony a zaujetí LucasArts i zájem fanoušků vypovídají o tom, že pravděpodobně půjde o velmi propracovanou hru. První krok k onlinovkám udělal svět Hvězdných válek poměrně nedávno, kdy vyšel Jedi Knight 2: Jedi Outcast. Galaxies ale budou něco úplně jiného - rozsáhlý svět se stovkami lokací, desítkami planet (každá o rozloze, která se prý rovná celkovému obsahu online her jako EverQuest nebo Ultima Online v kilometrech čtverečních), spoustou velkých měst, hvězdných přístavů apod. Více informací o hře včetně traileru z loňské výstavy E3 najdete tady.

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.