zavřít

E3 - první obrázky z DOOM III

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tak a je to tady - na internet se před pár minutami dostaly první čtyři screenshoty z třetího pokračování legendárního DOOMa od id Software.

Bohužel se jedná o nepřiliš kvalitní záběry v nízkém rozlišení, které zřejmě někdo pořídil z jedenáctiminutového videa předváděného novinářům ve stánku Activision na výstavě E3, ale i tak stojí za shlédnutí.


další nové obrázky

Prostřední obrázek s monstrem táhnoucím jednu mrtvolu po dlaždičkách umývárny Vám možná bude povědomý, neboť něco podobného bylo k vidění už před rokem na QuakeConu a následně tento obrázek vyšel i v německém časopisu GameStar. Během pár hodin bysme se měli dočkat vydání DOOM III videa na FilePlanet, které budeme samozřejmě okamžitě mirrorovat i na náš server. Jak se Vám tyto první obrázky líbí? Napište nám váš názor do diskuse...

Update 21:45 - stávající screenshoty byly nahrazeny mnohem lepší verzí v rozlišení 1024x768 - to je teprve něco!

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.