zavřít

E3 - poslední Grand Theft Auto 3 screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak určitě víte, zítra se v západní Evropě a USA začne prodávat PC verze populární...

Jak určitě víte, zítra se v západní Evropě a USA začne prodávat PC verze populární akčně-závodní arkády Grand Theft Auto III od RockStar Games a Take 2, kteří při té příležitosti a nadcházející výstavě E3, která začíná ve stejný den, vypustili 16 nových screenshotů.


další nové obrázky

Hráč GTA III na PC si bude moci vybrat ze dvou schémat ovládání, přičemž to první bude stejné jako na PS2 (tzn. joystick) a to druhé má být zcela přizpůsobeno standardům u podobných her na klasických počítačích, což znamená v jedné ruce myš, se kterou se bude určovat pohled, a pohyb nebo další činnost řízená přes klávesnici. Jinak se PC verze může pochlubit dalšími vychytávkami jako texturami ve vyšším rozlišení, možností ukládat si posledních třicet sekund replaye (a ty později vyměňovat s kamarády) nebo podporou audio sestav s prostorovým zvukem.
zdroj: GameSpy, GTAZone

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.