zavřít

E3 - Drome Racers - závody ve stylu Rollcage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

LEGO Software spolu s Electronic Arts vyvíjí novou závodní hru z futuristické budoucnosti, která trochu připomíná Lego Racers anebo Rollcage.

zdroj: Archiv

Rozdíl je v tom, že světy a vozidla budou inspirovaná modely z Lego Technic třídy, která je určena přece jen trochu staršímu publiku, než byly dřívější hry s námětem Lega. Proto by snad i Drome Racers měly být námětem zpracovány trochu vážněji než oba díly Lego Racers. Do sekce screenshotů jsme přidali první čtveřici obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hra Drome Racers bude obsahovat 18 hratelných vozů, založených na modelech z Lega (určených dětem od 8 do 12 let). Každý vůz má mít odlišné vlastnosti a chování na různých druzích terénu. Dále budou k dispozici tři herní módy; časový Time Trial, Arcade pro rychlý vstup do závodu a samozřejmě kariéra, ve které postupně absolvujete celý obsah singleplayeru a odemykání dalších tratí. Ve hře se také objeví spousta power-upů a bonusů, které budou náhodně umístěné na trati a jejich použitím budete moci dočasně odstranit či zabrzdit vaše oponenty. Nebude chybět ani podpora multiplayeru s až čtyřmi hráči přes split-screen na jedné konzoli.

Datum vydání Drome Racers zatím nebylo oficiálně stanoveno, ale hru asi nemůžeme očekávat dříve než na podzim tohoto roku.
zdroj: TTG

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.