zavřít

E3 - Civilization III: Play the World obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak jsme vás už několikrát informovali, z původně zamýšleného multiplayerového patche pro třetí díl Civilization III nakonec zrodil plnohodnotný datadisk, který se jmenuje Play the World.

Ten přidá do této strategie od legendárního Sida Meiera hru po siti nebo internetu a to hned v několika herních módech tak trochu převzatých z 3D stříleček - (Elimination, Domination, Regicide a King of the Mountain. Kromě toho přibyde osm nových vůdců a stejný počet nových civilizací se speciálními jednotkami. Dnes tu máme první čtveřici screenshotů z datadisku Play the World, které byste, nebýt menu pro multiplayer, možná ani nerozeznali od originální Civilizace.


další nové obrázky

Po vydání Civilization III: Play the World letos na podzim už také nebudeme moci hru jednoduše zaškatulkovat do tahových strategii, neboť v tomtu expansion si můžete nejen v multiplayeru svobodně zvolit, jaký styl hraní vám nejvíce vyhovuje - klasický na tahy, simultánní (jako v českém UFO: Aftermath) nebo tzv. "turn-less" mód úplně oproštěný od tahů. Novinkou budou také letiště, základny a radarové věže, dvě nové sady terénu umožňující hráčům přizpůsobit své mapy nebo kompletní editor scénářů.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.