zavřít

Dvacet screenshotů z Jedi Knight II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud Vám nestačilo, co o Star Wars střílečce Jedi Knight II od Lucas Arts prozradil nedávný...

Pokud Vám nestačilo, co o Star Wars střílečce Jedi Knight II od Lucas Arts prozradil nedávný trailer s tříminutovým videem, zamiřte do naší galerie obrázků, která byla obohacena o, troufám si říci, zatím nejzajímavějších dvacet nových přirůstků:


další nové obrázky

Více o hře Jedi Knight II: Jedi Outcast, která vyjde už příští měsíc, třeba v dnešním preview na Doupěti, které obsahuje i popis hlavních hrdinů, zbraní a různých druhů síly:
    Hodně můžeme podle dostupných informací čekat od nepřátel. Nejen, že jich bude obrovské množství a budou skutečně variabilní, nýbrž také inteligentní! Dokáží využívat speciální útočné a obranné mapy na mapě a dokonce bude mít něco jako morálku. Zatímco ve většině ostatních FPS bojují nepřátelé takříkajíc "až do dna", v Outcastu se můžeme těšit na zbabělé útěky potulných, méněčetných hlídek či naopak sebevědomé útoky velkých skupin. Jakmile však třebas ve skupině odkrouhnete velitele, zbytek si nebude vědět rady, morálka poklesne a oni nebudou vědět jak dál, budou přešlapovat na místě. Odkrouhněte pár dalších a máte zdrhající četu Stormtrooperů!... [více]
zdroj: LucasArts, Massassi.net, PC Gamer UK a Doupě

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.