zavřít

Dragons Lair 3D - vzhůru za princeznou!

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z akční adventury Dragon's Lair 3D, na níž v současné době pracují BlueByte, na některé z Vás dýchne možná trochu nostalgie.

Opět se v této hře totiž budete moci setkat se starými známými malovanými postavičkami - rytířem Dirkem a jeho princeznou Daphne. Jde vlastně o další předělávku oblíbené starší hry do 3D. Naše galerie dnes ožila několika novými obrázky.


další nové obrázky

Dragon's Lair 3D bude mít s původním titulem opravdu mnoho společného - dokonce zde budou užity i mnohé originální textury, některé zvukové efekty a artworky. Hra samotná a její příběh se dočká pouze nepatrných změn. Rytíř Dirk se s Vaší pomocí bude v celkem 19 rozsáhlých levelech znovu potýkat s netvory (vč. 12 nových unikátních "Boss Monsters" a 30 dalších kreatur), řešit záhadná puzzle, objevovat nová místa, postavy atd. To vše na cestě za osvobozením jeho milované princezny Daphne. K vydání Dragon's Lair 3D by pod taktovkou UbiSoftu mělo dojít v září.
zdroj: XGR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.