zavřít

Doomovka Kreed má svou homepage

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Irina Semenová z ruské vydavatelské společnosti Russobit-M nám poslala echo, že dnes odpoledne byla spuštěna nová oficiální stránka pro jejich stále odkládanou first-person akci Kreed.

Ta byla dříve podle pěkného technology videa srovnávána s třetím dílem DOOMa, ale neoficiální GeForce3 demo (info) a poté i další skutečnosti naznačily, že to rozhodně nebude tak žhavé a že se jednalo pouze o marketingový hype.


nové obrázkykompletní galerie

Každopádně nová homepage na adrese Kreed3d.com vytvořená ve Flashi nevypadá vůbec špatně a obsahuje vše, co by měla - tzn. informace o samotné hře, příběhu, linky na reference v různých magazínech ve světě, hudební MP3 ukázky, videa a také sadu čerstvých, avšak nepoužitelných tmavých screenshotů, které musely být před přidáním do naší galerie trochu zesvětleny. Podrobnosti o Kreed načerpáte ze staršího rozhovoru s tvůrci hry z ruského Burutu a někdy v lednu by snad mělo vyjít hratelné demo.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.