zavřít

Dojmy z Project IGI 2: Covert Strike už zítra

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Codemasters se na této fansite nechali oficiálně slyšet, že začátkem ledna se jejich taktická FPS Project IGI 2: Covert Strike přehoupne z betaverze do regulérního multiplayerového dema, v němž by už měli být penalizováni ti snipeři, kteří zneužívají rozlehlosti Timberland mapy v neprospěch hratelnosti.

Na 16.ledna bylo přislíbeno také singleplayerové demo, které bude obsahovat intro a první misi z plné verze hry. Ta se nyní finalizuje, vývojáři z Innerloop Studios vylaďují obtížnost a drobné detaily, aby se po několika odkladech mohla začít prodávat v únoru 2003. Někdy později na jaře by se pak ještě měly objevit přídavné multiplayerové mapy, které budou volně ke stažení z internetu.


nové obrázkykompletní galerie

Zítra si na Tiscali Games budete moci přečíst obsáhlé první dojmy ze síťové hry IGI 2 od Mickey Mouse a jako takový malý předkrm jsme přidali do naší galerie dvacet nových screenshotů.
    Jediná multiplayerová mapa v demu nese název Timberland a zavede hráče do řídce zalesněné kopcovité krajiny mimo obydlené aglomerace. Jedinými budovami jsou haly těžební továrny, sem tam nějaká plechová bouda, pojízdný pás na dopravu vytěžené zeminy a to je tak vše, nepočítáme-li pár plátěných stanů kdesi v lese. Protichůdné úkoly obou týmů jsou celkem tři a je potřeba je splnit v daném pořadí. [...] Výborně zpracovaný mi připadá pohyb po žebříku. Přistoupíte k němu a klávesou se jej chytíte, čímž jasně víte, že jste na něm a můžete po jeho příčkách stoupat nahoru či dolů. Pohyb dolů je navíc vychytán o možnost frajersky sjet tak, že jej zvenčí obejmete rukama i nohama a aniž byste si ublížili můžete provést sešup až k zemi... [více zítra]
zdroj: vlastní zpráva, fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.