zavřít

Dobrodružná procházka světem Paraworld

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální stránky připravované 3D real-time strategie Paraworld berlínského vývojářského studia SEK dnes zaznamenaly aktualizaci, kterou jsme využili k přidání nových screenshotů do naší galerie.

Těch nejčerstvějších obrázků je celkem šest, což není zase kdovíjak moc, takže pokud jste hladoví po něčem více, určitě přivítáte i nový filmeček zachycující tentokrát ledovou pustinu, který je k dispozici jak na již zmíněné homepage, tak i například na Worthplaying.


V Paraworld vás čeká návštěva paralelní reality, světa, který nese známky prehistorie. Jak se tak budete prodírat všemi těmi 20 chystanými mapami, projdete hned pěti různými klimatickými zónami, kde se seznámíte s více než 50 zvířecími druhy, z nichž 40 bude z říše dinosaurů. V singleplayeru se můžete těšit na kampaně se třemi naprosto odlišnými kmeny a sedmi hratelnými hrdiny. Chybět nemá ani multiplayer, a to dokonce se třemi módy až pro osm hráčů. Vydání hry je naplánováno na srpen 2006.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.