zavřít

Do Itálie v datadisku pro Battlefield 1942

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na internetovém obchodu EBGames se dnes objevilo několik detailů k chystanému datadisku pro Battlefield 1942, o kterém jsme se zmínili již koncem srpna, tedy v době, kdy ještě nebyla venku ani samotná hra.

Přídavek by měl údajně nést jméno The Road to Rome a ačkoliv se bude zaměřovat především na multiplayer, má částečně obsahovat i hru pro jednoho. Ta se bude prý vyznačovat zcela rozdílnou AI, která tentokrát nebude naskriptována a tudíž se prý váš protivník zachová pokaždé jinak. Co se týče samotné síťové hry, najdeme v datadisku šest nových map ze sicilské a italské kampaně, obsahující například lokace z Operation Husky, bitvy o Anzio nebo Monte Cassino. Přibude i osm nových vozidel, jmenovitě třeba německý BF-110 nebo britské bombardéry Mosquito.


nové obrázkykompletní galerie

Ze zbraní si v Road to Rome zastřílíte s novými kousky, jako např. britský Sten SMG, bajonety nebo speciální granátomet. K novým bojovým jednotkám se zařadí francouzské legie a jednotky Italů. Multiplayer bude opět podporovat až 64 hráčů současně (samozřejmě na patřičně výkonném procesoru a připojení) a o grafiku se opět postará Refractor 2 engine. Battlefield 1942: The Road to Rome vyjde s nejvyšší pravděpodobností začátkem příštího roku, ale doufejme, že ještě dřív vyjde dlouho slibovaný patch pro původní hru, který by odstranil problémy se síťovým kódem.

kate&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.