zavřít

Divoká vyjížďka s Grand Raid Offroad

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářský tým Asobo vypustil sadu nových ukázek z jeho nejnovějšího projektu s názvem Grand Raid Offroad.

Jde o automobilovou závodní hru prý s těmi nejkrásnějšími a nejdelšími tratěmi světa. Vzhledem k tomu, že se tyto tratě táhnou povětšinou v divokém terénu, budou to závody i poměrně nebezpečné.


V Grand Raid Offroad vám budou cestu z(ne)příjemňovat řeky, lesy, hory, pouště, ale také dynamické změny počasí. K dispozici budete mít asi 30 4WD vozidel, která bude možné plně přizpůsobit vašim požadavkům. Vzhledem k náročnému terénu se můžete těšit i na věrnou simulaci poničení aut. Hra vám jinak nabídne několik herních módů: Raid of course, Race, Specials, Freerun, Stunt, Catch the Flag Keep, Flag a Baja. Zahrnut by měl být také online multiplayer.
zdroj: Gamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.