zavřít

Die Hard: Nakatomi Plaza v březnu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Máte-li pocit, že jste dlouho nic neslyšeli o připravované střílečce z prvního pohledu, Die Hard: Nakatomi Plaza, tvořené na základě filmu Smrtonosná past, ve kterém ztvárnil hlavní roli herec Bruce Willis, pak pro Vás máme dobrou zprávu.

zdroj: Archiv

Nejenže naši galerii obohatily hned čtyři další obrázky, ale také se nám podařilo zjistit, že hra už je velice blízko fáze beta a velmi brzy vyjde také hratelné demo. S vydáním Die Hard: Nakatomi Plaza se počítá na polovinu března 2002. Několik posledních měsíců strávili vývojáři tím, že pracovali na pár hlavních změnách, které utrpí především AI.


další nové obrázky

Nepochybuji, že jste viděli originální film s Brucem Willisem, a tak si jistě dokážete představit, o čem tato hra bude. Samozřejmě se stanete policistou, který za záchranu své manželky udělá cokoliv a na své cestě za ní likviduje teroristy.
zdroj: GameSpot zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.