zavřít

Die Hard: Nakatomi Plaza screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Produkty od firmy, která se nyní nejmenuje Sierra On-Line, nýbrž Sierra Entertainment, patří obvykle k vysokému nadstandardu, stačí vzpomenout například na Half-Life a je jasno.

Od nich (resp. od Vivendi) pochází i jiná first-person střílečka Die Hard: Nakatomi Plaza inspirovaná filmovým trhákem Smrtonosná past s Brucem Willisem v hlavní roli. Ta by v tuto chvíli byla již dávno venku, kdyby nebylo únorového hratelného dema. To, ačkoliv běží na ucházejícím LithTech enginu, vyvolalo mezi hráči zhýčkanými Medal of Honor a Wolfensteinem spíše negativní reakce a proto byla hra vrácena jejím tvůrcům z Piranha Games k přepracování. Chyby se týkaly především animací pohybů nepřátel a umělé inteligence, což bohužel není možné posoudit z pěti nových obrázků níže, ale jistý pokrok k lepšímu na nich je vidět.


další nové obrázky

Za pozornost také stojí to, že o namluvení hlavního hrdiny Johna McClana by se měl ve všech evropských zemích postarat stejný herec, který daboval Bruce Willise ve filmové předloze, což by ještě více navodilo atmosféru Smrtonosné pasti. Datum vydání Die Hard: Nakatomi Plaza bylo prozatím stanoveno na 26.dubna, ale teoreticky je možné další zpoždění, pokud se nestihnou výše uvedené elementy hry včas dát dopořádku.

Update 15:30 - Z Cenegy, která bude Die Hard: Nakatomi Plaza distribuovat v ČR, jsme se dozvěděli, že se hra u nás nebude lokalizovat a zůstane tam původní zvuk.
zdroj: Gamers Pulse, C&VG, e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.