zavřít

Detaily o datadisku Marine Corps pro Soldnera

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je tomu pár dnů, co jsme si zde stěžovali na nedostatek informací o datadisku pro Soldnera, ale JoWood už svou chybu napravil a poskytl médiím více podrobností.

Jak název Marine Corps napovídá, hlavní novinkou budou bitvy na vodě, s čímž pochopitelně souvisí přidání deseti druhů vodní bojové techniky, konkrétně ozbrojených obojživelných člunů, transportních lodí nebo vodních lyží. Pozadu nezůstanou ani jednotky na souši a ve vzduchu, kterých do hry přibude více než třicet a najdete je i v současných armádách řady evropských zemí. Jmenovat z nich můžeme třeba ozbrojené vozidlo Leopard, bitevní tank LeClerc, helikoptéru Tiger nebo nejnovější provedení stíhačky EuroFighter.


nové obrázkykompletní galerie

V datadisku Soldner: Marine Corps se jinak můžete těšit na dvě hráčské třídy (průzkumník a potápěč), vylepšené uživatelské rozhraní a zdokonalené efekty pro noční nebo infračervené vidění. Jak je dobře patrné z dalších screenshotů, veškeré boje budou probíhat v novém prostředí pouště nebo ostrovů. Oficiální termín vydání hry stále neznáme, ale dá se tipovat tradiční párměsíční zpoždění oproti německé verzi naplánované na konec února.
zdroj: ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.