zavřít

Destrukce v They came from Hollywood

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

I další obrázky, které Vám dnes nabízíme jsou ze strategické hry.

zdroj: Archiv

Tentokrát jde ale o isometrickou real-time/akční strategii s názvem They came from Hollywood, která pochází z dílny Octopus Motor. A kdopak že to přichází z Hollywoodu? Dá se říct, že hlavní postavy. I když postavy.. V hlavní roli budou monstra známá z tzv. béčkových filmů. Mohli byste očekávat, že Vaším, potažmo úkolem Vašeho hrdiny bude ona monstra pobít a zabránit tak katastrofě nebo tak něco, ale věřte nebo ne, bude to přesně naopak. Vy nebudete hrdina (alespoň ne v tom smyslu, jak jen známe z jiných her), vy budete ono monstrum, které bude požírat a ničit vše, co se mu dostane do cesty - lidi, auta, budovy, prostě všechno.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Na výběr budete mít hned z deseti fakt velkých monster, která si můžete i upravit dle své fantazie, a zničit můžete šest největších amerických měst anebo města náhodně počítačem vybraná. Vypadá to trochu šíleně, ale pokud máte destruktivního ducha, určitě se vyřádíte. They came from Holywood je vyvíjen pouze pro PC a vydán by měl být někdy v druhé čtvrtině roku 2002. zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.