Desperados 2: Cooper's Revenge screenshoty
zdroj: tisková zpráva

Desperados 2: Cooper's Revenge screenshoty

5. 11. 2005 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Nevím jak vy, ale já si rozhodně na nový projekt vývojářského týmu Spellbound - Desperados 2: Cooper's Revenge - počkám.

O tom, že se předchůdce tohoto taktického titulu líbil nejenom mně, svědčí recenze. Včetně té naší, kde hra získala 90 %. Kdy však můžeme Desperados 2 očekávat, je v tuto chvíli tak trochu ve hvězdách. Uvádělo se, že by to mělo být ještě letos, oficiální místa ale mlčí, takže se zatím budete muset spokojit pouze s novými ukázkami a příslibem, že až to bude, tak to bude.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Desperados 2 opět přivede do vašich domovů atmosféru Divokého západu. Navštívíte nejrůznější místa, jako indiánské vesnice, prašné kaňony, různé pevnosti a města, ad. Hra bude primárně pojata z izometrické perspektivy, ale při soubojích se vám kamera přepne do pohledu třetí osoby. Všechno bude samozřejmě ve 3D. Náročné hráče jistě potěší možnost výběru z několika stupňů obtížnosti a nová AI nepřátel, kteří budou díky tomu mnohem taktičtější. Také můžete očekávat více interakce se spojenci i prostředím. Mezi hlavními hrdiny, mezi nimiž nebude chybět pochopitelně ani známý John Cooper, se tentokrát objeví i jeden nový - indián Hawkeyes. Každá z postav bude schopna 6 různých akcí, pět lze naplánovat dopředu přes funkci "Rychlé akce".
zdroj: 3DGamers

korgull

Nejnovější články