zavřít

Demoverze DuelFieldu bude už brzy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Velmi brzy (během 14 dnů) bude ke stažení hratelné demo již šest týdnů betatestované online tahové strategie DuelField od francouzské společnosti Sismoplay.

zdroj: Archiv

Disciple Edition, jak bylo toto demo honosně pojmenováno, Vám dá volný přístup do světa DuelFieldu, kde se budete moci seznámit s herními pravidly, aniž byste se museli obávat časového limitu. Hráč se na chvíli stane božstvem a dostane na starosti jednu z 24 potvůrek, které v této verzi budou k dispozici. Cíl hry je velice prozaický - zničit veškeré soupeřovy jednotky ;)

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

DuelField je tvořen z převážné části 2D objekty - ikonky představující jednotlivé typy jednotek - a jak si můžete na našich třech obrázkách všimnout, tak v levém horním rohu je okno, v němž vlastně probíhají veškeré akce v podobě velmi vydařených filmečků, které představují útok, obranu nebo smrt jednotlivých jednotek. Samotný interface hry je velice atraktivní a důmyslně řešený.

Expert Edition, což je plná verze této strategie, by měla vyjít už na počátku roku 2002. Otázkou zůstává, jak velkou šanci má DuelField se svou byť roztomilou, ale přece jen "jenom" 2D grafikou na dnešním trhu zahlceným hrami, které se mohou pyšnit mnohdy téměř dokonalým 3D zpracováním.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.