zavřít

Dejte jamku v Golf Resort Tycoon II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na konci února bychom se měli dočkat další tycoonovky z prostředí golfového hřiště od Activision Value, která ponese název Golf Resort Tycoon II.

Recenzi prvního dílka, které vyšlo zhruba v polovině loňského roku, si můžete přečíst zde. Hráči si podobně jako v Sid Meier's SimGolfu (recenze) navrhnou a postaví vlastní golfové hřiště, na němž si následně budou moci zahrát "hru vyšších vrstev". Ne každý se však narodil se schopností dát jamku hned napoprvé, a tak bude nutné ve vašem golfovém areálu kromě občerstvení poskytnout začátečníkům výukové kursy.


další nové obrázky

Golf Resort Tycoon II Vám kromě isometrického pohledu nabídne také možnost vše shlédnout z pohledu vlastního. Zahrávat si s Vámi bude i počasí. Z obrázků přiložených k této zprávě a screenshotů, které naleznete u recenze prvního Golf Resort Tycoonu, můžete sami posoudit, jak hodně se budou tyto dvě budgetové (levnější) gamesky od Activision Value lišit.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.