zavřít

Datadisk pro Heroes of Might & Magic IV

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Měli jsme šanci zahrát si testovací verzi Heroes of Might & Magic IV na prezentaci CD Projektu pro novináře.

Při té příležitosti jsme získali sadu osmi nových hi-res obrázků z této tahové fantasy strategie, která u nás vyjde během pár týdnů v kompletně lokalizované verzi. V anglické verzi HOMM4 zbývá podle vyjádření dvou hlavních designérů hry opravit poslední chybky a bude hotova. Poté se tvůrci Heroesů z firmy New World Computing vrhnou na práci na multiplayeru, který by se měl objevit časem formou volně stažitelného patche, neboť v krabicové verzi hry je obsažena pouze varianta Hot-Seat (tzn. více střídajících se hráčů na jednom počítači).


další nové obrázky

Gremlin z CD Projektu se nechal slyšet, že na svých stránkách Heroes.cz zveřejnil překlad názvů měst, které pomáhali vybrat samotní čeští hráči. Zde je z prvních dojmů z Heroes of Might & Magic IV malý úryvek:
    Je tu i možnost vyslat na toulky po mapě samostatnou armádu jednotek bez hrdiny! Přesně tak, již nemusíte donekonečna najímat nové „průzkumné“ hrdiny, prostě si koupíte třeba grupu jednotek vyprodukovanou za jeden týden, která už v nejsilnější sestavě něco vydrží a jdete prozkoumávat na vlastní pěst. Když zatoužíte po spojení s armádou nějakého hrdiny, není problém, proste k němu přijedete a spojíte se. Jednotky dokonce mohou přenášet artefakty, nemohou je však použít. Geniální nápad, který dává netušené taktické možnosti... [více]
Naši kolegové z ToTheGame také o víkendu zveřejnili informace, že se začal chystat první expansion packu pro HOMM4, o němž ale zatím nejsou venku žádné detaily.
zdroj: Tiscali Games &ToTheGame

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.